Formy płatności

Szanowny Kliencie, skoro trafiłeś w to miejsce tzn., że w ofercie naszego sklepu znalazłeś coś co wpadło Ci w oko i wiesz, że jego miejsce jest w twoim domu. Podjąłeś już decyzję o zakupie, czas podjąć decyzję o RODZAJU PŁATNOŚCI dzięki któremu szybko, pewnie, szybko i wygodnie wybrane przez Ciebie meble staną
w twoim domu.

  • Dla Tradycjonalistów - PRZELEW TRADYCYJNY - po złożeniu zamówienia wyślemy na swój adres e-mail, a w nim wszystkie dane niezbędne do wykonania przelewu. Po opłaceniu zakupu i po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie – możliwie jak najszybciej zrealizujemy twoje zamówienie.

     

Na wszelki wypadek dane do przelewu znajdziesz też tutaj

Rachunek bankowy:

Santander Bank Polska
09 1090 2109 0000 0001 1354 7011

 

  • Dla Postępowych – PRZELEW ONLINE - bezpiecznie i wygodnie możesz zapłacić przelewem online za pomocą płatności realizowanej przez Serwis Przelewy24. Udostępnia on automatyczne płatności przelewami on-line z 327 banków w Polsce w ciągu 24 godzin od daty zlecenia. Wybierz swój bank a dane do przelewu będą uzupełniane automatycznie.

 

  • Dla Ultranowoczesnych – KARTA PŁATNICZA - ultraszybka i bezpieczna płatność. Zaraz po tym jak dokonasz płatności, zamówienie może być przekazane do realizacji. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za płatność kartą.

 

  • Dla Praktycznych i Przezornych – ZALICZKA – nietypowe zamówienie wymagające indywidualnej realizacji, będzie najczęściej poprzedzone naszą prośbą o zaliczkę w kwocie stanowiącej 20% wartości zamówienia . Kiedy twoje meble będą już gotowe do transportu – powiadomimy Cię o tym   i poprosimy o uregulowanie drugiej części zobowiązania przelewem.

 

  • Dla oszczędnych – RATY – nie chcesz wydawać gotówki? Nic prostszego. Raty skrojone na miarę twoich możliwości czekają na Ciebie, te 0% też! Bez zbędnych formalności i wychodzenia z domu kupuj i mieszkaj pięknie.