O firmie

Właścicielem domeny meblemercus.pl jest:

MERCUS Logistyka sp. z o.o.
ul. Kopalniana 11
59-101 Polkowice
NIP: 692-000-17-74
www.mercus.com.pl

Grupa KGHM Polska Miedź S.A. 
Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000035799 
Wysokość kapitału zakładowego: 12.436.444,50 zł

Mercus Logistyka jest 800 osobową spółką z prawie 30 letnim doświadczeniem biznesowym w 4 obszarach:

  1. Logistyki, jako operator logistyczny KGHM Polska Miedź S.A. i spółek Grupy Kapitałowej.
  2. Produkcji jako certyfikowany producent wiązek przewodów elektrycznych, światłowodowych i przewodów hydraulicznych.
  3. Transportu w zakresie przewozów pracowniczych na rzecz KGHM Polska Miedź, podmiotów nie związanych z GK KGHM i klientów indywidualnych w zakresie  wynajmu autokarów do przewozów na trasach krajowych i zagranicznych.
  4. Handlu w obszarze mebli, artykułów wyposażenia wnętrz,  materiałów budowlanych, chemia gospodarczej i artykułów biurowych.

W 2009 roku postanowiliśmy zrobić kolejny krok naprzód w rozwoju domeny handlu detalicznego zajmującego się sprzedażą mebli wraz z artykułami wyposażenia wnętrz
i uruchomić sprzedaż online. Od początku lat dziewięćdziesiątych stopniowo zdobywaliśmy doświadczenie i pozycję w tej branży poprzez budowę sieci salonów meblowych Mercus na Dolnym Śląsku. Aktualnie sprzedaż stacjonarną prowadzimy na terenie Głogowa, Legnicy, Lubina, Polkowic i Jeleniej Góry.

Wychodzimy z założenia, że dom to nie tylko miejsce ale przede wszystkim atmosfera, ludzie i emocje. To piękne motto stanowi, że prawdziwy dom jest tam, gdzie są uczucia i rodzina. Odpowiednio urządzone wnętrze sprawi, że każdy we własnym domu będzie miał poczucie wewnętrznej harmonii, komfortu, relaksu i bezpieczeństwa. W sklepie meblemercus.pl, wiemy jak ważny jest klimat domowego zacisza, zapewniający dobre samopoczucie jego mieszkańcom. Mamy nadzieję, że nasz sklep i jego doświadczona obsługa staną się dla Państwa  profesjonalnym i niezawodnym wsparciem w podejmowaniu decyzji zakupowych. Proponujemy Państwu kompleksową ofertę mebli i artykułów wyposażenia wnętrz a także dekoracji. Nasze propozycje starannie selekcjonujemy z listy krajowych i zagranicznych producentów i dostawców. Uważnie śledzimy trendy branżowe, starając się by nasza oferta była zgodna z najnowszą modą w obszarze meblarstwa i wyposażenia  wnętrz,  aby inspirowała i odpowiadała potrzebom naszych klientów. Pragniemy dostarczać Państwu wyłącznie sprawdzone i solidne wyroby, dlatego stawiamy na najwyższą jakość naszej oferty. Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w naszym sklepie były dla Państwa czystą przyjemnością. Mamy nadzieję, że nasz internetowy sklep meblowy sprosta oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających klientów.

Serdecznie zapraszamy!