Reklamacje i zwroty

Konsultantka działu reklamacji:

Magdalena Błażejewicz
telefon: 76 / 724 82 78 (9.00 - 17.00)
kom.: 725 250 850
email: meble@mercus.com.pl

REKLAMACJE

Jeżeli okaże się, że zamówiony towar jest wadliwy – pomożemy Tobie przejść przez proces reklamacji.

Wypełnij formularz reklamacyjny, prześlij go do nas na adres e mailem. Nasz dział reklamacyjny niezwłocznie sprawdzi i przyjmie Twój wniosek. Twoje zgłoszenie będzie rozpatrzone indywidualnie i z dbałością o Twoje interesy. W ciągu najbliższych 14 dni poinformujemy Cię o dalszych krokach na wskazany prze Ciebie w formularzu reklamacyjnym adres e mail. Wszystkie wadliwe elementy wymieniamy na nasz koszt lub wysyłany jest serwis producenta, który dokonuje oględzin i ewentualnej naprawy na miejscu. Reklamacje składane są u producenta po podaniu wszystkich niezbędnych danych dotyczących wadliwego produktu (w zależności od firmy: kod elementu z instrukcji, numer seryjny itp.). Wszelkie koszty postępowania reklamacyjnego ponoszone są przez Meble Mercus. Dział reklamacji pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00.

Pobierz [FORMULARZ REKLAMACYJNY]

ZWROTY

Jeżeli mimo wszystko po otrzymaniu Twojego zamówienia rozmyśliłeś się, nie jesteś zadowolony ze swojego zakupu – możesz zwrócić na podstawie przysługującego Tobie prawa: Prawo do odstąpienia od umowy kupna obowiązujące od 25 grudnia 2014 roku: Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827) art. 27, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru.

Masz prawo do zwrotu bez podania jego przyczyny w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. W tym celu powinieneś złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Formularz dołączony jest do każdej przesyłki wraz z dowodem zakupu.

Zwracany towar należy przesłać transportem we własnym zakresie. Koszt transportu pokrywa Klient.

Prawo do zwrotu nie przysługuje Tobie w sytuacji, kiedy zamówiłeś towar nieprefabrykowany, wyprodukowany według Twojej specyfikacji i zindywidualizowanych potrzeb.